Psí hotel

Dostupné pro všechny

Jsme národ milovníku psů a to také znamená, že se jim snažíme dopřát maximální pohodlí, radost a čas. Bohužel, ne každý má možnosti přesně takové, jaké by si jeho nejvěrnější zvířecí přítel vyžadoval a od toho jsme zde my – Psí školka a hotel Pětka.

Psí hotely už nejsou žádným luxusem nebo nadstandardem, jak to bylo v minulosti. Je to dostupná služba, která pomáhá jak nám lidem, tak i dělá radost našim mazlíčkům, kteří v době, kdy vy jste například na dovolené nebo pracovní cestě, stráví nějaký čas s kamarády. Tak proč tuto službu nevyužít. A přesně toto Vám nabízíme.

Takových možností

Přizpůsobíme se

Vše přizpůsobujeme potřebám pejska, zda je společenský nebo samotář, i proto od vás budeme chtít při první návštěvě co nejvíce informací, abychom mohli vašemu pejskovi zajistit co největší komfort a pohodlí.

Naším cílem je postarat se o vašeho psího miláčka tak, aby se k nám rád vracel. Vítaní jsou u nás pejsci všech velikostí, kteří jsou socializovaní, vychovaní a nejsou agresivní.

Najdete nás na sítích

Sledujte, co se kolem nás děje

Těšíme se na vás

Najdete nás snadno…
V lukách 1518/3,
193 00 Praha 20
Česká republika

Už neváhejte

Je načase vytvořit rezervaci

Do hotelu potřebujete:

Každý potencionální klient i se svým páníčkem by měl přijet před první návštěvou na předem domluvenou schůzku, představit se a podívat se, jak se mu bude u nás líbit. Každému pejskovi zakládáme kartu se všemi informacemi a vašimi požadavky.

Upozorňujeme nové klienty, aby si před online rezervací přečetli podmínky přijetí psů. Při nesplnění těchto podmínek vám psa neubytujeme.

Rodinná psí školka a hotel Pětka v Praze Horních Počernicích, kde je osobní přístup a láska k vašim psím miláčkům na prvním místě.

Provozovatel Filip Melmer
IČO: 66430429

Kontakty

V lukách 1518/3,
193 00 Praha – Horní Počernice

+420 776 140 449
Telefon na recepci

[email protected]
Zákaznický email

Pětka © Psí hotel & školka