Podmínky

Jasné ale důležité

Psí školka a hotel Pětka je místo, kde se rádi přizpůsobujeme potřebám pejska, ale níže jsou pravidla, která jsou pro nás důležitá:

Pro dobro všech

Naše podmínky nejsou náročné, jsou to věci, které chrání jak samotného pejska, tak i jeho kamarády, kteří s ním budou dovádět. Psí školka a hotel Pětka je tu především pro pohodlí našich hostů.

V naší psí školce a hotelu Pětka se snažíme o to, aby byli pejsci a poté i jejich majitelé spokojení. Jako automatické bereme, s ohledem na to, že pejsek u nás není sám, že bude řádně odčerven a bez ostatních zvířátek v kožíšku.

Všechny majitele proto žádáme o upřímnost a férové jednání k oboustranné spokojenosti. Není problém a žádost, která by se nedala vyřešit přátelskou cestou.

Poradíme si s různými výtečníky ať mini či obřích rozměrů, ale nedokážeme si poradit se psy, kteří jsou agresivní k cizím lidem, jsme pro pejska také cizí a tím pádem by se jeho pobyt u nás stal traumatizujícím pro obě strany. Nebráníme se zkoušce a pomalému seznámení a pokud bude možnost se s pejskem spřátelit, bude u nás vítán jako každý jiný.

Najdete nás na sítích

Sledujte, co se kolem nás děje

Těšíme se na vás

Najdete nás snadno…
V lukách 1518/3,
193 00 Praha 20
Česká republika

Už neváhejte

Je načase vytvořit rezervaci

Upozorňujeme nové klienty, aby si před online rezervací přečetli podmínky přijetí psů. Při nesplnění těchto podmínek vám psa neubytujeme.

Rodinná psí školka a hotel Pětka v Praze Horních Počernicích, kde je osobní přístup a láska k vašim psím miláčkům na prvním místě.

Provozovatel Filip Melmer
IČO: 66430429

Kontakty

V lukách 1518/3,
193 00 Praha – Horní Počernice

+420 776 140 449
Telefon na recepci

[email protected]
Zákaznický email

Pětka © Psí hotel & školka